Føler ikke at lægen er \"tilstede og ser og hører MIG. Manglende høflighed fra læge. Til gengæld en yderst behagelig sekretær. Knap 2 mdr ventetid, for henvisning fra læge til fysioterapi.
Meget lidt tilfreds med denne læges behandling. Anden gang jeg oplever at der ikke bliver gjort noget ved mine problemer . Andet end at tage en Prik prøve og sende mig hjem , selv om jeg p g a astma og bronkitis ikke kan få luft og må sidde op og sove . Det skal bemærkes at jeg bruger lægen højst en gang hver andet år. Så jeg kommer ikke rendende i tide og utide, kun når jeg er syg . Endelig fik jeg af vide at de om tre måneder kunne give mig en udredning på mine luftvejsproblemer , Jeg har nu skiftet læge
HealthPilot har oprettet profilen ud fra offentligt tilgængelige oplysninger. Klinikken administrerer ikke profilen. At klinikken er opført, betyder ikke, at den samarbejder med eller har godkendt HealthPilot.
Er dette din virksomhed?
Få adgang til at tilpasse profilen
Få mulighed for at besvare anmeldelser af profilen